HOBOT LEGEE-668 robotický mop

10 990  vč. DPH

HOBOT LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom. FastBrush® 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém.

Skladem

Katalogové číslo: LEGEE668 Kategorie:

HOBOT LEGEE-668 úklid 4v1

Robotický vysavač a mop LEGEE-668 zajistí díky systému FastBrush 4-Stage Cleaning System komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém.

 • LEGEE® Smart Navigation Technology
 • FastBrush® 4-Stage Cleaning úklid 4v1
 • Smart Spray – kontrola dávkování vody
 • Dva speciální kmitající mopy
 • Kvalitní Li-PO baterie
 • Mopy z mikrovlákna pro suché a mokré čištění
 • Laserové senzory, Encoder, Gyro senzor
 • E-Compass a Position Estimation systém
 • Objem nádobky na vodu 320 ml
 • Zásobník na nečistoty 500 ml
 • Na všechny druhy hladkých podlah

LEGEE® Smart Navigation Technology

LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém měří prostor okolo robota a umožňuje mu vyhýbat se nábytku a dalším předmětům. Zároveň může robot efektivně uklízet podlahu vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů.

D-tvar robota LEGEE-668

Robotický vysavač LEGEE-668 vysává nečistoty bezprostředně podél stěny a v rohu místnosti, což umožňuje unikátní D-tvar robota. Boční kartáček umístěný v předním rohu vysavače zajistí precizní vymetení nečistot z rohů a podél stěn a nábytku.

Dva speciální kmitající mopy

Robotický mop HOBOT LEGEE-668 používá dva speciální kmitající mopy, které v průběhu čištění podlah kmitají a efektivně tak čistí všechny druhy hladkých podlah.

Smart Spray – systém kontroly dávkování vody

Množství vody, kterou robot dávkuje na čištěnou podlahu, je kontrolováno systémem „Smart Spray“. Díky tomu je množství dávkované vody ideální pro všechny typy hladkých podlah.

Velká nádobka na prach

Extra velká nádoba 500 ml pojme mnohem více nečistot a alergenů. Dvojitá filtrace s HEPA filtrem zachytí maximum nečistot a jemných částic.

HEPA filtrace

HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. HOBOT LEGEE-668 je vhodný i do domácnosti s alergikem. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu místnosti.

Automatické dobíjení

Při vybití baterie se robotický mop LEGEE-668 dojede dobít zpět do nabíjecí základny.

Obsah balení

1x robotický vysavač a mop 4v1 Legee-668
1x AC adaptér
1x nabíjecí základna
1x plnící lahev na vodu
3x boční kartáček
3x HEPA filtr
1x čistící kartáček
2x přední mop z mikrovlákna
2x zadní mop z mikrovlákna
1x návod k obsluze