Hobot LEGEE D8 + LuLu robotický vysavač s mopem

Sada robotického vysavače LEGEE D8 a mycí stanice LEGEE LuLu. HOBOT LEGEE D8 je robotický vysavač s duálním vysáváním bez namotání nečistot a vestavěným ECO kompaktorem, díky kterému nádobka pojme 5x více nečistot. Plochý kmitající mop s antibakteriální úpravou a 4 trysky s inteligentní kontrolou dávkování vody dokonale vytřou podlahu. Pro přesnou a rychlou orientaci v prostoru LEGEE D8 využívá laserovou navigaci LEGEE® SLAM. Pomocí aplikace v češtině můžete sledovat úklid v reálném čase, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. Součástí sady je mycí a nabíjecí stanice LEGEE LuLu pro automatické doplňování vody, dobíjení baterie, mytí a sušení mopu v jednom.

22 990  s DPH

Skladem

Katalogové číslo: LEGEED8LULU Kategorie: ,

Přednosti robotického mopu LEGEE D8 + LuLu

 • Přesná laserová navigace LEGEE® SLAM
 • Metoda čištění Tangless Suction 4v1
 • WiFi připojení 2.4G / 5G / Hotspot
 • LDS Lidar, Encoder, Gyro, E-compass
 • ECO kompaktor v prachové nádobce
 • Aplikace v českém jazyce
 • Hlasový průvodce v češtině
 • Možnost uložení až 5 map do paměti
 
 • Rozvržení pokojů na zóny
 • Virtuální bariéry a zakázané oblasti
 • Mapa úklidu v reálném čase
 • Talent Clean 8 režimů úklidu
 • Plánovač úklidu
 • Kontrola dávkování vody „Smart Spray“
 • Chytrý zvedací mop
 • Kmitající mop, 4 trysky
 • Mop s antibakteriální úpravou s ionty stříbra
 • Baterie Li-ion 4900 mAh
 • Nádobka na vodu 320 ml
 • Prachová nádobka 500 ml
 • BLDC sací motor s výkonem 5000 Pa
 • Podporuje Google Assistant, Siri, Alexa
 • Mycí a nabíjecí stanice LEGEE LuLu

Výhodná sada

Sada robotického vysavače s mopem LEGEE D8 včetně mycí a nabíjecí stanice LEGEE LuLu pro automatické doplňování vody, dobíjení baterie, mytí a sušení mopu v jednom.

LEGEE LuLu

Inovativní design LEGEE LuLu umožňuje uživateli snadnou údržbu robotického vysavače LEGEE D8 pomocí dvou válcových kartáčů, okamžitého odsávání špinavé vody, CNC obrysového mytí, sušení mopu a automatického doplňování čisté vody do LEGEE D8.

CNC ContourWash™

CNC obrysové mytí mopu funguje tak, že se mycí kartáče LEGEE LuLu při čištění mopu pohybují vodorovně a LEGEE D8 se pohybuje vertikálně. Mop je díky tomu precizně a důkladně vyčištěn po celé ploše.

Automatické doplňování vody a nabíjení

Jakmile LEGEE D8 zaparkuje do LEGEE Lulu, automaticky se dobije baterie a doplní se zásobník v LEGEE D8 čistou vodou.

Sušení mopu foukáním 40°C

Teplý vzduch proudí speciálním větrným tunelem rovnoměrně z LEGEE LuLu na celou plochu mopu, který je tak rovnoměrně, rychle a úsporně vysušen.

Dva válcové kartáče

Dva válcové kartáče zajistí precizní vyčištění mopu na LEGEE a systém konstrukce dvou motorů zajistí, že je v průběhu mytí vyčištěn každý centimetr mopu až po jeho okraje.

InstantDrain™ odtok špinavé vody

LEGEE LuLu využívá funkci okamžitého odtoku špinavé vody bidetovou výlevkou, která je umístěná přímo pod válcovými kartáči a pohybuje se spolu s kartáči, čímž okamžitě odvádí špinavou vodu do nádoby na špinavou vodu v LEGEE LuLu. Ve spodní části LEGEE LuLu tak nezůstávají žádné nečistoty, které byste poté museli pracně ručně čistit.

Duální motory vysoce účinné mytí

Válcové kartáče rotují vysokou rychlostí a mycí modul se postupně pohybuje po celé ploše mopu, ze kterého jsou odstraněny veškeré nečistoty.

ECO kompaktor ™

Vestavěný ECO kompaktor v prachové nádobce stlačí nasáté nečistoty čímž se 5x zvýší kapacita prachové nádobky. Při automatickém stlačování dochází k očištění cartridge filtru a zajistí se tak výkonné sání po celou dobu úklidu podlah. Díky stlačení nečistot v nádobce dochází při následném vyprazdňování stlačeného odpadu k nižšímu uvolňování částic prachu do místnosti.

 
 

Tangless™ Suction 5000Pa výkonné sání

Výkonné sání Tangless™ s výkonem 5000Pa vysaje z podlahy 82 % nečistot před hlavním kartáčem jako vlasy, zvířecí chlupy a prach, které zabrání jejich namotaní do hlavního kartáče. Zbývající nečistoty vysaje z podlah hlavní kartáč se zadním nasáváním.

Vylepšené vytírání podlah

Při vytírání hladkých podlah LEGEE D8 přitlačuje kmitající mop k podlaze silou 800 g, aby podlahy precizně nejen vysál, ale také vytřel speciálním mopem z jemného mikrovlákna. Mop kmitá rychlostí 1300 kmitů za minutu.

Čištění podlah 4v1

Výkonné přední sání robotického vysavače LEGEE D8 vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Speciální hlavní kartáč se zadním nasáváním precizně vysaje nečistoty z hladkých podlah i koberců. 4 speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu a mop setře a vyleští podlahu. Mop se při úklidu koberců automaticky nadzvedne 7 mm nad koberec.

Chytrý zvedací mop

Chytrý zvedací mop se může zvednout až 7 mm nad podlahu. LEGEE D8 tak zvládne najedou vysát a vytřít hladké podlahy a při přejetí na koberec jednoduše nadzvedne mop, zvýší sání a vysaje i koberec. Po návratu na hladkou podlahu se chytrý mop vrátí zpět na podlahu. LEGEE D8 si poradí s různými překážkami v domácnosti a dokáže překonat nerovnosti až 20 mm, přičemž vám umožní rozhodnout se, kdy nerovnosti překonat a kdy ne. Převezměte úplnou kontrolu nad úklidem podlah vaší domácnosti.

Mop s antibakteriální úpravou a ionty stříbra

LEGEE D8 využívá speciální mop kombinovaný z jemného a hrubého mikrovlákna s antibakteriální úpravou a ionty stříbra. Mop tak lépe odolá bakteriím a zápachu.

Hloubkové čištění kartáčem Brushroll

Speciální hlavní kartáč Brushroll účinně odstraní nečistoty z hladkých podlah i koberců a výkonné sání umístěné pod kartáčem nasaje vše do prachové nádobky.

Design ve tvaru D umožňuje snadný úklid v rozích

Design LEGEE ve tvaru D umožňuje, aby se dobře vešel do rohů. Boční kartáček přesahuje tělo o 4 cm a dosáhne tak do úzkých prostor pod nábytkem a precizně vymete okraje podél stěn. Gumová stěrka odstraní nečistoty z bočního kartáčku a zajistí jejich vysátí do prachové nádobky.

AI Smart Spray – 4 trysky

Chytrý systém AI Smart Spray umožňuje LEGEE D8 dávkovat čtyřmi tryskami na čištěnou podlahu správné množstvý vody, jež rozpustí skvrny a nečistoty, a zároveň jí není tolik, aby za robotickým mopem LEGEE zůstaly vodní stopy na podlaze.

Plochý mop s kmitavým pohybem

LEGEE D8 s jedním velkým kmitajícím mopem vytírá nečistoty postupně od přední části mopu, a proto je podlaha po úklidu LEGEE bez stop a skvrn. U jiných robotů s otáčejícími se kulatými utěrkami dochází k zanechání stop na podlaze v prostoru mezi rotujícími mopy po krátké době úklidu.

.

LEGEE aplikace

LEGEE D8 můžete komfortně ovládat pomocí aplikace v českém jazyce, sledovat úklid v reálném čase, plánovat úklid, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a zakázané oblasti. Můžete editovat inteligentní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. Umožňuje aktualizaci firmware LEGEE pomocí technologie OTA. Aplikace je k dispozici pro iOS a Android zdarma.

Talent Clean™

Pro dosažení ještě lepších výsledků při úklidu různých typů podlah je v aplikaci možnost vybrat některý ze sedmi přednastavených úklidových módů a jednoho individuálního nastavení.

Deep Cleaning Mód

Je čas dát vaší podlaze a kobercům hloubkové vyčištění. Hlavní kartáč se otáčí vysokou rychlostí a odstraní i zašlapaný prach a nečistoty z koberců nebo dlažby.

Rychlé mapování na první pohled

LEGEE krátce navštíví všechny místnosti ve vašem domě a nakreslí mapu. LEGEE D8 využívá přesnou lokalizaci a mapování pomocí laseru. Pokročilá navigace LEGEE SLAM kombinuje pět vyspělých technologií a měří, vyhodnocuje a optimalizuje cestu úklidu pomocí LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Úklid probíhá systematicky a maximálně efektivně bez zbytečného zdržování. Navíc je vybaven systémem FDS (Fixed Distance Sensors) pro detekci malých překážek před nebo podél zdí a senzory proti pádu ze schodů v přední a zadní části robota.

 

Uložení 5 map

Robotický vysavač LEGEE D8 si může zapamatovat až 5 map úklidu a mapy jsou uloženy do paměti. Uložené mapy použijete, pokud robot LEGEE D8 uklízí jiné patro v domě. LEGEE D8 si kompletně namapuje váš domov a automaticky rozvrhne jednotlivé místnosti, které poté můžete v mapě upravit, rozdělit, sjednotit, pojmenovat a nastavit pro ně různé režimy úklidu.

Úklid určeného prostoru

Pomocí aplikace můžete určit jakékoli místo na mapě, které je aktuálně více znečištěné. LEGEE uklidí právě toto určené místo a není nutné uklízet celou místnost.

Zakázané oblasti a virtuální bariéry

Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mapě a LEGEE D8 takto vyznačená místa nebude uklízet.

Nastavení překonání překážek

Jednoduše zapněte nebo vypněte nastavení překonání překážek/nerovností na podlaze.

Záclonová zóna

Nastavte záclonovou zónu tak, aby LEGEE nevynechal žádný kout pod závěsy, záclonami či přehozem pohovky.

Chytré dobíjení a dokončení úklidu

Když je baterie téměř vybitá, LEGEE se automaticky vrátí do nabíjecí základny, odhadne požadovanou kapacitu baterie pro zbývající oblast úklidu a po dostatečném nabití baterie dokončí úklid.

Dětská pojistka

Máte doma zvídavé dítko nebo domácího mazlíčka? Žádný problém, ovládací tlačítko na LEGEE bude dočasně deaktivované, pokud v aplikaci zapnete dětskou pojistku.

Ovládání hlasem a kreativní hlas

Prostřednictvím hlasových asistentů Google Assistant, Siri nebo Amazon Alexa můžete ovládat LEGEE, který za vás bude uklízet podlahy. Kdykoliv a odkudkoliv budete chtít … aniž byste hnuli prstem!

Hrajte si s kreativitou a přizpůsobte si LEGEE D8 nahrazením výchozích hlasových pokynů hlasem a výrazem, který se vám líbí. LEGEE D8 tak okamžitě splyne s vaším životem a domácností a přinese více zábavy a interakcí mezi členy rodiny.

Plánovač úklidu

V plánovači úklidu můžete naplánovat úklid na každý den v týdnu nebo pouze některé dny a LEGEE D8 vyjede v naplánovaný čas a uklidí jedním z vybraných Talentových režimů.

Easy Link – snadné připojení

LEGEE může ukládat a automaticky přepínat mezi 3 uloženými sadami WiFi sítí, k dispozici je také šířka pásma 5 GHz a 2,4 GHz pro efektivnější a stabilnější připojení! Pokud není k dispozici Wi-Fi, použijte k připojení Hotspot. LEGEE můžete snadno připojit ke svému smartphone přes Hotspot.

Specifikace

 • Model: HOBOT LEGEE D8
 • Barva: Bílá
 • Rozměry: 340 x 339 x 97,5 mm
 • Váha: 3,2 kg
 • Hlučnost: 63 dB
 • Navigace: LEGEE® SLAM LiDAR
 • Senzory: LiDAR (LDS), Encoder, Gyro, E-compas, IR
 • Čistící systém: Tangless Suctin 4v1
 • Sací výkon: 5000Pa
 • Sací motor: Nidec Brushless DC Motor
 • AI Smart Spray: 4 x tryska
 • Rychlost kmitání mopu: Max.1300 krát/min.
 • Přítlak mopů: 800 g
 • Dětská pojistka: ano
 • Senzory proti pádu: 2x přední / 2x zadní
 • Objem prachové nádobky: 500 ml
 • Objem zásobníku na vodu: 320 ml
 • Baterie: Li-ion 4900 mAh
 • Filtr: Síťovaný, HEPA filtr
 • Wifi připojení: 2.4G / 5G / Hotspot
 • Aplikace: Android / iOS Multijazyčná
 • Režimy úklidu: 8 Talentových úklidů
 • Mapa v reálném čase: Ano
 • Inteligentní rozvržení pokojů: Ano
 • Virtuální bariéry / zakázané oblasti / záclonová zóna: Ano
 • Úklid koberců: ano, do výšky vlasu 2 cm
 • Není určen na úklid plyše a koberců z umělé trávy
 • Podporuje: Google Assistant / Siri / Amazon Alexa
Porovnání modelů HOBOT

Obsah balení

 • 1x LEGEE D8 robotický vysavač
 • 1x LEGEE LuLu mycí stanice
 • 1x nabíjecí základna
 • 1x AC adaptér
 • 1x plnící lahev na vodu
 • 1x boční kartáček
 • 1x HEPA filtr
 • 1x čistící kartáček
 • 1x mopy z mikrovlákna
 • 1x návod k obsluze